Hakkımızda

Hakkımızda


AVİS PIRLANTA KURUMSAL 

Avis Pırlantaya Hoşgeldiniz

Avis Pırlanta 1989 yılında İstanbul Kapalıçarşı'da (üretim yeri) yurt dışından değerli taşların tedarikçi firması olarak iş hayatına başladı.
Avis Pırlanta; kaliteli, farklı tasarımların ve dizaynların öne çıktığı öncü bir firmadır. Avis Pırlanta kuruluşundan bugüne kadar emin ve güvenli adımlar atarak dürüstlük politikasını daima göz önünde tutmuştur. Avis Pırlanta olarak siz değerli müşterilerimizin ürünlerimize dünyanın her yerinden rahat ve güvenli bir şekilde erişebilmeniz için www.avispirlanta.com sanal mağazası ile de hizmet vermeye devam etmektedir.

Avis Pırlanta olarak her bütçeye ve farklı beklentilere cevap verebilen koleksiyonlarında; Pırlanta küpeler, pırlanta yüzükler, tria pırlanta takılar ve elmas gibi  vazgeçilmez,  eşsiz , kaliteli ürünleriyle farklı tasarımlarıyla yer almaktadır.
Ürünlerimizin tasarımından sizlere ulaşana kadar çok sıkı kontrollerden geçirilerek üretim sağlanmaktadır. Pırlanta taşlarımız ürün özelliklerine göre Belçika Antwerp'te HRD labaratuvarlarında özel kurs almış uluslararası sertifikalı uzmanlarımız tarafından seçilmektedir.
Avis Pırlanta olarak müşterilerimizin memnuniyetine önem veriyor ürün ve hizmet kalitemizi  her zaman üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. Bu nedenle Avis Pırlanta güvencesini tüm ürünlerimize yansıtıyoruz.

Hedefimiz; ''Herkesin pırlantası olsun, kalbi pırlanta olsun.'' sloganıyla pırlantayı herkese ulaştırmayı hedefliyoruz. Sizde yeni başlangıçlara yelken açmak istiyorsanız, sizleri pırlantanın kaliteli ve ışıltılı dünyasına bekliyoruz.
 


ÜRÜN KALİTESİ

Avis Pırlanta olarak ürünlerimizi, tasarımından üretimine kadar çok sıkı kalite kontrollerinden geçirerek üretiyoruz. Pırlanta Taşlarımız ürün özelliklerine göre; Belçika Antwerp te HRD labaratuvarında özel kurs almış uluslararası sertifikalı uzmanlarımız tarafından seçilmektedir. Avis Pırlanta olarak, müşterilerimizin memnuniyeti önem veriyor, ürün ve hizmet kalitemizi her zaman en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz. Ve bu nedenle Avis Pırlanta güvencesini tüm ürünlerimize yansıtıyoruz. 

FİYAT POLİTİKASI

Fiyatlarımız sektördeki bir çok pırlanta firmasına göre daha uygundur. Bunun nedenlerinden bir tanesi ise, değerli taşlar tedarik firması olduğumuz içindir. Pırlanta taşlarımızı uzun senelerdir yaptığımız gibi yurt dışından kendimiz seçiyor ve siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. "Herkesin pırlantası olsun kalbi pırlanta olsun" sloganıyla pırlantayı herkese ulaştırmayı hedefliyoruz.