Sıkça Sorulan Sorular

GENEL BAKIM

Avis Pırlanta siz değerli müşterilerine ömür boyu ücretsiz genel bakım garantisi veriyor.  Dilediğiniz zaman , bizden aldığınız pırlanta takınızı şubemize getirin , siz kahvenizi yudumlarken hazırlansın.

YÜZÜĞÜMÜN TAŞI DÜŞTÜ NE YAPMALIYIM ?

Avis Pırlanta dan aldığınız pırlanta takınızın taşı düştü ise lütfen bizimle irtibata geçiniz. 
Not : ( 0,10 karata kadar  düşen taşlar Avis Pırlanta tarafından şartsız koşulsuz hata ne olursa olsun sormaksızın ücretsiz bir şekilde takılır. 0,10  karat tan büyük taşlarda ise , ürün fabrikamıza gönderilip SADEKAR ustalarımız tarafından incelenir neden düştüğü konusunda bilgi edinilir sonrasında ürün sahibiyle irtibata geçilip gerekli bilgiler aktarılır. )

EVLİLİK TEKLİFİ İÇİN TEKTAŞ YÜZÜK ALDIM AMA YÜZÜK ÖLÇÜSÜ OLMADI NE YAPMALIYIM ?

Erkekler genelde evlilik teklifi için tektaş yüzüğü almaya geldiklerinde sürpriz olacağı için bayanın yüzük ölçüsünü bilmezler. Biz Avis Pırlanta olarak Siz değerli misafirlerine ; önce sürprizinizi yapın sonradan hediye ettiğiniz bayanla beraber mağazamıza davet ediyor , burada çay ve kahvemizi yudumlayana kadar yüzük ölçünüz atölyemizde SADEKAR ustalarımızın elinde hazır hale getiriliyor.

BEN BUGÜN EVLİLİK TEKLİFİ YAPACAĞIM BANA ÇOK ACİL TEKTAŞ YÜZÜK LAZIM ?

Avis Pırlanta dan Express tektaş yüzük servisi. Çok sevdiğiniz sevgilinizle geri kalan hayatınızı birleştirmek için evlilik teklifi yapmaya karar verdiniz ve günler öncesinden hazırlıklar yapmaya başlıyorsunuz. Son güne geldiğinizde Tektaş Pırlantanızı almayı unuttunuz Bizimle anında telefonla iletişime geçmeniz yeterli Avis Pırlanta siparişi verdiğiniz andan itibaren 3 saat içinde  sizin elinize ulaştırır.

BEN PIRLANTA ÜRÜN ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA NASIL GÜVENEBİLİRİM ?

Pırlantanın bir çok değerleri ve sınıfları mevcuttur. Bu değerler pırlantanın fiyatını belirleyen önemli unsurlardır. Bu nedenle elmas ve pırlantaların değerlerini görebilmek ve anlayabilmek tamamen uzmanlık gerektiren bir faktördür. Pırlanta dan değer ve kriterlerini ayırt edemeyen siz değerli vatandaşlarımız pırlanta ürün almaya karar verdiğiniz zaman güvenilir firmadan almanız tabiki en doğal hakkınız ve yapmanız gereken en önemli unsurlarınızdan biridir. Avis Pırlanta genelde Sizleri mağazasına davet etmeye gayret gösterir ve buradaki teknolojik aletlerimizle alacağınız pırlantanın ne değerde olduğunu sizlere de çok rahat bir şekilde gösterir. Web sitesinde ve mağazalarımızda gördüğünüz tüm ürünler Avis Pırlanta tarafından garanti altına alınmıştır. Bizden alacağınız her ürün size garanti sertifikasıyla beraber gönderilir.